Cad Projekt po latach

Dyskusje na tematy dotyczące funkcjonowania programu, problemy techniczne, rady i doświadczenia.
megg
Kontaktowanie:

Cad Projekt po latach

Postautor: megg » pt lis 06, 2015 11:58 pm

No dobra, minęło parę lat .. :)
Jestem pod wrażeniem, jak rozwinęła się firma Cad Projekt - filmy instruktażowe, skróty klawiaturowe, masę potrzebnych informacji w użytkowaniu ich oprogramowania. No dobra, ale ja go obecnie nie używam.
Jakie jest Wasze zdanie? Czy informacje na tym forum są jeszcze aktualne w zestawieniu do nowych wersji programu? Nie mogłam się doszukać forum na ich stronie, jest takowe?

marek53

Re: Cad Projekt po latach

Postautor: marek53 » wt lis 10, 2015 10:25 pm

niestety nie ma na stronie tylko jest to...

megg
Kontaktowanie:

Postautor: megg » sob lis 14, 2015 9:24 pm

Czemu niestety?
Tam jest tyle teraz informacji, tutoriali, filmików i innych pomocnych rzeczy, że trzeba się zastanowić, czy forum jest im potrzebne.

robhosailor
Kontaktowanie:

Postautor: robhosailor » czw gru 10, 2015 11:53 am

Cóż, wszystko płynie - jak ktoś, kiedyś powiedział. ;)

Od pewnego czasu, z powodów zdrowotnych (renta), jestem mniej aktywny zawodowo, chociaż czasami uczę w szkołach wyższych i policealnych w tzw. "naszej branży", czasami coś zaprojektuję.

CAD Decora praktycznie nie używam. Nie kupuję aktualizacji, czy innego upgrade. Rozwinął się, co doceniam. Mam nadzieję, że usunięto w nim błędy.

Przy okazji zrobiłem certyfikat ECDL z obsługi AutoCAD-a 2015 w zakresie 2D. Fajne doświadczenie. Niektórzy mówią, że certyfikat przydaje się na rynku pracy. Nie certyfikat, tylko śmiganie w programie - takie jest moje zdanie.

Na ile zdrowie pozwala, staram się korzystać z życia, czego i Wam życzę.

Obrazek

Wróć do „Cad Decor”